Дата: від до Скинути

На Черкащині проходить інформаційна кампанія «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!». Вона стартувала 1 грудня за ініціативи Державної служби України з питань праці та спрямована на вирішення проблеми незадекларованої праці в умовах воєнного стану.

13:53 12.12.2023

На Черкащині стартувала інформаційна кампанія «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!»

1 грудня Держпраці розпочинає інформаційну кампанію «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!», спрямовану на вирішення проблеми незадекларованої праці в умовах воєнного стану.

10:08 11.12.2023

Засідання виконавчого комітету

08.12.2023 під головуванням селищного голови Леоніда ОРАТІВСЬКОГО відбулось засідання Виконавчого комітету Бабанської селищної ради. На розгляд винесено 45 питань, серед яких:

16:24 08.12.2023

День Збройних сил України

Сьогодні усі свідомі українці віддають данину шани і поваги тим, хто за майбутнє своєї країни  віддали власне життя та здоров’я, залишили своїх рідних та близьких  в ім’я свободи. Славимо хоробрість та мужність  сучасних героїв – захисників української землі!

10:54 06.12.2023

Всесвітній день волонтера

Волонтерський рух – доброчинна діяльність, яка здійснюється фізичними особами на засадах неприбутковості, без заробітної плати, без просування по службі, заради добробуту та процвітання спільнот і суспільства в цілому. Людину, яка добровільно надає безоплатну соціальну допомогу та послуги інвалідам, хворим, особам і соціальним групам, що опинилися в складній життєвій ситуації, називають волонтером.

10:52 06.12.2023