34 сесія Бабанської селищної ради

Сьогодні  17.10.2023 відбулося позачергове засідання селищної ради, участь у якому взяли депутати Бабанської селищної ради та керівники структурних підрозділів, директори комунальних закладів.

15:58 17.10.2023

МОБІЛІЗАЦІЯ

"Незалежність можлива тільки тоді, коли є люди, готові за неї боротися."

16:45 16.10.2023

МОБІЛІЗАЦІЯ

"Наша перемога однозначно - звільнення усієї окупованої території України. Вся територія має бути звільнена. Але цього замало. Україна як держава має зробити усе, щоб все, що  відбулося і розпочалося 24 лютого, ніколи не повторилось."

09:41 13.10.2023

Діти з 14 років можуть самостійно звертатися по допомогу до юристів з питань позбавлення батьківських прав

Батьки зобов’язані піклуватися про своїх дітей. Але що робити, коли вони не виконують свої обов’язки щодо дитини або навіть шкодять їй? Тоді може постати питання про позбавлення батьківських прав. Як відбувається цей процес та як підлітку отримати допомогу юриста, розповідаємо далі.

16:08 12.10.2023

МОБІЛІЗАЦІЯ

"Мені хотілося б, щоб звільнили наші окуповані території, щоб Крим і Донбас стали українськими, щоб там замайоріли наші прапори, щоб закінчилася війна."

16:06 12.10.2023

Мобілізація

"Сутність цієї війни полягає в тому, що якщо зараз ми не  знищемо цього ворога, то будемо знищеними."

14:11 11.10.2023