Дата: від до Скинути

Про організацію заходів з проведення  осінньої кампанії з пероральної імунізації  диких м’ясоїдних тварин у 2023 році

Про організацію заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2023 році

Уманське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області повідомляє, що з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації зі сказу тварин на території області та відповідно до наказу Держпродспоживслужби від 29 серпня 2023     № 634 «Про організацію заходів з проведення осінньої кампанії пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2023 році» на території Черкаської області розпочнеться осіння планова пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу (орієнтовно з другої половини вересня 2023 року, в залежності від погодних умов, в т.ч. у вихідні дні).

18:18 09.09.2023

«ГАРЯЧА ЛІНІЯ»

Уманська філія Черкаського обласного центру зайнятості інформує, що наша «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» працює на новим номером  044-244-94-29 з понеділка по четвер з 08.00 до 17.00, у п’ятницю – з 08.00 до 16.00

18:13 09.09.2023

Проведення опитування

Департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації розпочав роботу над проектом Програми підтримки та розвитку агропромислового комплексу Черкащини на період до 2027 року  (далі – Програма).

18:08 09.09.2023