День вчителя

В першу неділю жовтня, святкуємо День вчителя!

15:54 29.09.2023

ДО УВАГИ  жителів, зареєстрованих на території Бабанської ТГ  УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ АТО/ООС, ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

ДО УВАГИ жителів, зареєстрованих на території Бабанської ТГ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ АТО/ООС, ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

В рамках Комплексної програми із соціального захисту населення «Турбота» Бабанської селищної ради на 2023-2025 роки, передбачено «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення», а саме надання Одноразової грошової допомоги до Дня Захисників і Захисниць України за рахунок коштів місцевого бюджету:

15:32 28.09.2023

На Черкащині триває операція «Урожай-2023»

Головне управління ДПС у Черкаській області  нагадує, що у регіоні  триває операція «Урожай», основною метою якої є контроль за повнотою сплати податків сільгосптоваровиробниками, а також громадянами, які  самостійно обробляють власні земельні  ділянки та реалізують сільгосппродукцію.

16:47 27.09.2023

Стартувала всеукраїнська інформаційна кампанія  «Робота для ВПО: ти потрібен!»

Стартувала всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен!»

У вересні цього року стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен», мета якої – посилити комунікацію між усіма органами влади, які опікуються ВПО, сприяти ефективній інтеграції переселенців у суспільне життя громад, а також стимулювати їх до пошуку роботи.

16:43 27.09.2023

Рекомендації щодо профілактики лептоспірозу серед населення

Протягом вересня в Уманському районі зареєстровано 3 випадки лептоспірозу в людей, зокрема на території Жашківської ТГ – 2, Маньківської ТГ – 1. Випадки ймовірно пов’язані з купанням у водоймах та проведенням робіт на прибережних зонах.

16:41 27.09.2023