Відділ земельних відносин та охорони, навколишнього природного середовища

Гаркава Антоніна Михайлівна – начальник відділу земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

Семчук Наталія Петрівна – головний спеціаліст відділу земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

Графік роботи відділу: понеділок – п’ятниця

з 8:00 до 17:00

Обідня перерва: з 12:00 до 13:00

тел.066-848-24-27

адр. смт Бабанка, вул.Соборна,60А (2 поверх, 20 каб.)

e-mail: babankacr@ukr.net

Основні завдання відділу, функції та повноваження:

1. У відповідності з діючим законодавством контролювати виконання положень Конституції і Законів України, указів і розпоряджень Президента України, постанов і розпоряджень Кабінету Міністрів України, рішень Черкаської обласної ради та розпоряджень голови Черкаської обласної державної адміністрації, рішень селищної ради, рішень її виконавчого комітету, розпоряджень селищного голови, а також інших службових документів, що підлягають контролю,у відділах, управліннях виконавчого комітету та підпорядкованих установ.
  2. Здійснює заходи з роз’яснення юридичним та фізичним особам питань щодо порядку оформлення права власності або користування земельними ділянками.
  3. Виявляє землі, що використовуються не за цільовим призначенням та з порушенням установлених законодавством вимог.
  4. Готує проекти рішень щодо передачі та придбання земельних ділянок у власність, вилучення (викупу), надання земель у користування та припинення права користування.
  5. Надає адміністративні послуги у межах своїх повноважень.
  6. Здійснює контроль за дотриманням вимог чинного природоохоронного законодавства України.

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ ТА ІНШИХ ВИРОБНИКІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ

Постановою Кабінету Міністрів України від 16.08.2022 № 918 (із змінами і доповненнями внесеними Постановами КМУ від 18.11.2022 № 1294 та від 15.03.2024 № 300) затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції.

13:34 11.04.2024