КП « Бабанське комунальне господарство»

Підприємство засноване у 2012 році. Засновником є  Бабанська селищна рада. Органом, під сферу управління якого підпадає КП «Бабанське комунальне господарство» є Бабанська селищна рада. Органом управління Підприємства є директор комунального підприємства.

Підприємство  створене з метою належного утримання, ефективної експлуатації, максимального використання та збереження мереж  водопостачання, водовідведення.

Предметом діяльності Підприємства є ведення господарської діяльності із застосуванням комунальної власності, що передана Підприємству на правах повного господарського ведення.

Діяльність підприємства охоплює територію смт Бабанка,

с Аполянка.

Основними напрямками діяльності підприємства є:

• забір, очищення та постачання води  населенню, підприємствам, установам, організаціям та іншім користувачам;
  • каналізація, відведення й очищення стічних вод;
  • централізоване водопостачання та водовідведення.

Підприємство має  ліцензії на централізоване водопостачання (КВЕД 36.00).

Тарифи  на  надання послуг  затверджені рішенням виконавчого комітету Бабанської селищної ради.

Графік роботи: понеділок-п’ятниця з 8:00 до 17:00

Обідня перерва: з 12:00 до 13:00

Телефони для зв’язку:

Директор     - Проценко Анатолій Антонович      -    0970892553

Головний бухгалтер -   Гула Тетяна Юріївна       -    0631604564

адреса: смт Бабанкавул.Соборна, 50А

Залишити електронне звернення можна на електронну

пошту: kp.babanka1@ukr.net

Шановні абоненти, Ви можете оплатити рахунки за послуги водопостачання та водовідведення за допомогою сервісів Приват 24 та iPay, не виходячи з дому на  рахунок у форматі

IBAN: UA963052990000026007011606422

Дякуємо за своєчасну сплату за послуги водопостачання та водовідведення!

СТАТУТ  Комунального господарства  « Бабанське комунальне господарство»  Бабанської  селищної ради Уманського району Черкаської області

ВИПИСКА  з  Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та  громадських формувань

РІШЕННЯ від  16.10.2023 №255 "Про  встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання"

реквізити