Економічне насильство – це не ок!

Незаконне позбавлення людини коштів, майна, їжі чи житла – не міра виховання, не прояв турботи, а саме бажання контролювати. І йдеться далеко не про виховання або турботу. Це економічне насильство!

15:52 01.12.2023

ВДЯЧНІСТЬ ЗА НЕБАЙДУЖІСТЬ

У зв’язку з погіршенням погодних умов, знову виникла потреба  в допомозі  небайдужих  жителів населених пунктів нашої громади. Депутати  керівники підприємств та  організацій, жителі, які мають власні трактори відгукнулись на  прохання  селищного голови Леоніда ОРАТІВСЬКОГО  розчистити дороги від  снігових заметів.

14:14 28.11.2023

35 сесія Бабанської селищної ради

До початку сесії Бабанської селищної ради учні Бабанського ліцею привітали своїх меценатів із Днем працівників сільського господарства за натхненну і самовіддану працю, непохитну віру у майбутнє нашого краю.

08:43 23.11.2023

ОГОЛОШЕННЯ

ТОВ «Круїз-Авто» повідомляє про дострокове розірвання Договорів на перевезення пасажирів на приміських  автобусних маршрутах загального користування «Умань – Коржовий Кут» (за маршрутом №131); «Умань – Острівець» (за маршрутом №143) з 20 листопада 2023 року.

10:06 21.11.2023

21 листопада – День Гідності та Свободи.

Із нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаємо учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у ваших домівках та не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

10:04 21.11.2023

20 листопада 2023 року відбулось засідання Виконавчого комітету Бабанської селищної ради.

На розгляд винесено ряд питань, серед яких: - схвалення проекту рішення "Про внесення змін до рішення селищної ради від 21.12.2023 №24-15/VІІІ "Про бюджет Бабанської селищної територіальної громади на 2023 рік"; - затвердження плану заходів щодо відзначення Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС - затвердження плану заходів до Дня святого Миколая, Нового року і Різдвяних свят у закладах освіти та культури громади. Також прийнято рішення про виплати одноразової грошової допомоги військовослужбовцям у розмірі 10 тис. грн.

16:40 20.11.2023