Вітання

Веселий гомін коляди і святковий настрій подарували працівникам Бабанської селищної ради сьогодні, 25 грудня, колядники у складі педагогів та учнів  Бабанської музичної школи.

13:55 25.12.2023

36 сесія Бабанської селищної ради

До початку сесії Бабанської селищної ради колектив  Бабанського селищного будинку культури  привітав депутатів та працівників ради із прийдешніми Новорічними святами.

09:10 22.12.2023

Утворено новий територіальний орган Державної міграційної служби – Центрально-південне міжрегіональне управління

Постановою Кабінету Міністрів України від 06 червня 2023 року № 569 реорганізовано УДМС у Черкаській та Кіровоградській областях та створено новий територіальний орган – Центрально-південне міжрегіональне управління (ЦПМУ), яке розміщується у місті Кропивницький.

16:24 19.12.2023

14 грудня ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ  АЕС

14 грудня ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Згідно з Указом Президента від 10 листопада 2006 року 14 грудня започатковано День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Саме в цей день 1986 року було завершено будівництво саркофагу над четвертим зруйнованим енергоблоком ЧАЕС.

10:08 14.12.2023

ПАМЯТКА

Африканська чума свиней (АЧС) – особливо небезпечна вірусна хвороба домашніх і диких свиней, що характеризується швидким поширенням та високим ступенем смертності. Гине до 100% інфікованих свиней.

10:32 13.12.2023

Щодо відображення у розрахункових документах РРО/ПРРО інформації щодо оплати товарів частинами

У зв’язку з надходженням запитів від платників податків ДПС надає рекомендації стосовно відображення у розрахункових документах реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО) інформації щодо оплати товарів частинами.

14:16 12.12.2023

РРО/ПРРО: щодо можливого несвоєчасного закриття зміни і формування щоденних фіскальних звітних чеків через форс-мажорні обставини

Правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг встановлені Законом України від 06 липня 1995 року N 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (Закон N 265). Дія його поширюється на всіх суб'єктів господарювання, їх господарські одиниці та представників (уповноважених осіб) суб'єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі.

14:05 12.12.2023