Повідомлення

КП «Бабанське  комунальне господарство» повідомляє, що в зв’язку з літньою спекою та з недостатньою  кількістю води в свердловинах смт Бабанки,  просимо якомога менше  витрачати воду на миття транспорту мийками високого тиску, на полив городів та  на обробіток полів гербіцидами.

14:40 10.06.2024

Інститут політико-правових та релігійних досліджень оголошує конкурс на здобуття Всеукраїнської літературно-мистецької премії «Київська книга року» у 2024 році.

Метою Премії є підтримка творчих діячів, відзначення авторів, видавництв, представників творчої спільноти, які зробили значний внесок у популяризацію української книжки, популяризація творчості, утвердження високих мистецьких стандартів у національному письменстві і літературній критиці, створення умов для творчого зростання.

15:08 30.05.2024

Шановні жителі Бабанської громади, будь ласка, використовуйте електроенергію ощадливо

У будні дні обсяги споживання електроенергії суттєво зростають. Електромережі працюють в аварійному режимі, тому критично важливо зменшити обсяг споживання електроенергії у години максимального навантаження: з 08:00 до 11:00 та з 17:00 до 22:00.

16:23 28.05.2024

Інклюзивна молодіжна робота

07 травня 2024 року у Всеукраїнському молодіжному центрі відбулась презентація освітнього серіалу «Інклюзивна молодіжна робота», який є результатом роботи з інклюзією, що активізувалася завдяки ініціативі першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів». Серіал представляє собою важливий інструмент в молодіжній роботі, який допоможе ефективно залучати молодь до своїх проєктів і заходів, а також розкриє основні методи роботи з різними молодіжними групами, зокрема, з молоддю, яка має інвалідність. Серіал складається з вісімнадцяти серій-відеолекцій, які надають практичні поради щодо аспектів створення безпечного і доступного молодіжного простору. Додатково інформуємо, що створення серіалу є спільною ініціативою громадської організації «Рада жінок Донеччини», Фонду ООН у галузі народонаселення, Регіонального офісу UNFPA у Східній Європі та Центральній Азії за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства цифрової трансформації України та Радниці-Уповноваженої Президента України з питань безбарʼєрності. Освітній серіал «Інклюзивна молодіжна робота» доступний на платформі «Дія.Освіта» українською та англійською мовами за посиланням: https://bit.ly/43PCYBo.

15:59 28.05.2024