Засідання виконавчого комітету 23 січня 2024 року

На засідання виконавчого комітету, що відбулось 23 січня 2024 року, винесено такі питання: - схвалення інформації про виконання бюджету Бабанської територіальної громади за 2023 рік; - стан розгляду звернень громадян; - одноразові грошові виплати, в тому числі на лікування військовослужбовця в зв*язку із пораненням; - зміна та уточнення поштових адрес.

15:43 23.01.2024

«Наша єдність – наша зброя»: 22 січня українці відзначатимуть День Соборності

Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42.

16:45 19.01.2024

Про Програму підтримки розвитку сільськогосподарських кооперативів та сімейних фермерських господарств у Черкаській області на період до 2027 року

10:21 09.01.2024