Історія українського громадянського суспільства

Фондом Східна Європа спільно з Українським інститутом створено онлайнкурс «Історія українського громадянського суспільства» на Освітній онлайнплатформі Зрозуміло! Онлайн-курс «Історія українського громадянського суспільства» про суспільно-політичні події та процеси на шляху становлення українського громадянського суспільства. Цей курс створений для представниць і представників громадського сектору, органів державної та місцевої влади, освітян, активної молоді. Він також точно буде корисним для всіх, хто цікавиться історією розвитку українського суспільства.

10:46 25.04.2024

Допомога одному із військових шпиталів

Війна – це завжди трагедія для людей. Вона руйнує їхні домівки, відбирає життя, змушує людей жити в страху і невідомості. У такі часи особливо важлива підтримка один одного.

09:06 24.04.2024

Чергова допомога від Бабанської громади.

Внаслідок збройних обстрілів країни агресора відбулось руйнування енергетичної інфраструктури Харківської області, що призвело до значного дефіциту електроенергії у м.Харків та населених пунктах Харківської області.

09:00 24.04.2024