Дата: від до Скинути

Рекомендації для роботодавців щодо безпеки та здоров’я на роботі працівників під час експлуатації вантажопідіймального устатковання в умовах воєнних (бойових) дій

10:26 04.05.2022

Інформація керівникам тваринницьких потужностей для утримання, розведення, вирощування свійських тварин, бджіл, об’єктів аквакультур.

20.04.2022 в газеті «Урядовий кур’єр»   № 91 опубліковано постанову КМ України  «Про затвердження Порядку здійснення державної реєстрації тваринницьких потужностей та операторів ринку» від 19.04.2022 № 461,  яка вводиться в дію одночасно із Законом України «Про ветеринарну медицину» 21.03.2023.

09:39 03.05.2022

Безпечне застосування пестицидів та агрохімікатів  у сільському господарстві

Безпечне застосування пестицидів та агрохімікатів у сільському господарстві

Зважаючи на початок сезону широкого використання пестицидів у сільському господарстві, Уманське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області нагадує суб’єктам господарювання основні правила, яких необхідно дотримуватися при застосуванні пестицидів і агрохімікатів:

16:39 29.04.2022

Незважаючи на складну ситуацію в країні, весь світ єднається. Небайдужі люди роблять все, щоб допомогти тим, хто найбільше цього потребує.

22 квітня 2022 року за сприянням селищного голови Леоніда ОРАТІВСЬКОГО та голови Уманської  районної військової адміністрації Ігоря МИКЛАЩУКА було надано благодійну допомогу сім’ї Рибака Олександра Володимировича та Рибак Ганни Олександрівни, які проживають в с. Оксанина та виховують трьох діток, серед яких підростає хлопчик Миколка 2012 року народження. На превеликий жаль, хлопчик народився з особливими потребами:  він не може самостійно ходити.

15:14 26.04.2022

Захист  сільськогосподарських  тварин  від зараження в надзвичайній ситуації

Захист  сільськогосподарських  тварин від зараження в надзвичайній ситуації

Захист сільськогосподарських тварин у надзвичайних умовах — це комплекс організаційних, інженерно-технічних і зооветеринарних заходів, спрямованих на зниження впливу на тварин небезпечних факторів: при стихійних лихах, виробничих аваріях і катастрофах та захист від радіоактивних, отруйних речовин і біологічних засобів.

16:51 25.04.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Всім внутрішньо переміщеним особам, які ще не приходили до  селищної ради  написати заяви на  статус внутрішньо  переміщених осіб, з’явитися з  документами (паспорт, код, свідоцтво про народження) в обов’язковому порядку,  кабінет  № 15 Бабанської селищної ради.

16:49 25.04.2022