Атестація педагогічних працівників, атестаційною комісією при відділі освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Бабанської селищної ради

Дата: 07.04.2023 16:10

«Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен  зупинятися на досягнутому, бо якщо немає руху вперед, то неминуче починається відставання».

В.О.Сухомлинський

7 квітня 2023 року відбулося засідання атестаційної комісії при відділі освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Бабанської селищної ради.

Атестаційною комісією було успішно атестовано 11 педагогічних працівників закладів освіти Бабанської селищної ради: на присвоєння кваліфікаційних категорій, педагогічного звання та на відповідність раніше присвоєних кваліфікаційних категорій і звань.

Шановні педагоги! Вітаємо усіх з успішно пройденою атестацією та бажаємо нехай ваша праця завжди цінується, нехай ваші старання та надії неодмінно будуть виправдані, нехай завдяки вам діти отримують міцні знання, нехай у вашому житті завжди буде чарівний світ добра та щастя!

Все буде Україна!!!