Шановні жителі смт.Бабанка !

КП «Бабанське комунальне господарство» повідомляє про те, що в зв’язку з недостатньою кількістю води в свердловині буде відключено водопостачання  по вул. Молодіжній з 20.00 год. 02.06.2022 до 08.00 год. 03.06.2022р.

14:11 02.06.2022

Шановні жителі Бабанської територіальної громади!

У зв’язку з триваючою широкомасштабною збройною агресією Російської Федерації проти України, просимо Вас реагувати на сигнал «Повітряна тривога».  Якщо ви почули сигнал швидко перейдіть  у сховище,  або до більш безпечного місця в будинку: подалі від вікон, у коридор – під несучі стіни, або ванну (але закрийте рушником дзеркало).

14:56 27.05.2022

День Героїв

Свято Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН, УПА, а також героїв Небесної сотні та сучасної російсько-української війни.

16:44 23.05.2022

В межах проекту всім роботодавцям

З початку війни в окремих регіонах України Держпраці було започатковано проект надання консультаційної підтримки суб’єктам господарювання, які вимушені тимчасово припинити свою діяльність на окремих територіях нашої держави, де внаслідок збройної агресії російської федерації ведуться активні бойові дії, та переїхати до більш безпечних місць.

11:12 20.05.2022

УВАГА!!!

Повідомляємо, що на території  Уманського району запроваджено комендантську годину з 23:00  до 5:00 ранку

16:46 19.05.2022