Про проведення онлайн-семінару

Дата: 10.05.2023 16:55

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2023 року № 76 „Деякі питання реалізації положень Закону України „Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” щодо бронювання військовозобовʼязаних на період мобілізації та на воєнний час“ затверджено Порядок та критерії визначення підприємств, установ і організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період (далі – Порядок та критерії).

Ці Порядок та критерії відповідно до Закону України „Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію“ встановлюють механізм визначення підприємств, установ і організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період, для цілей бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час.

З метою сприяння регіональному бізнесу у підготовці та формуванні пакету документів згідно з вимогами, визначеними пунктом 5 Порядку та критеріїв, Департамент регіонального розвитку обласної державної адміністрації проводить онлайн семінар.

На семінарі учасники ознайомляться з Алгоритмом визначення підприємств, установ і організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період на території Черкаської області

До участі у навчаннях запрошуються представники органів місцевої виконавчої влади та самоврядування, представники регіонального бізнесу, установ і організацій.

Семінар відбудеться в онлайн режимі об 11.00 год. 11 травня 2023 року                        на платформі ZOOM.

Підключення до семінару за посиланням:

Ідентифікатор: 821 1986 8949. Код доступу: 417088.