Виплати ООН для ВПО

Реєстрація вимушено переміщених осіб відбувається за адресою м.Умань,

15:34 17.05.2022

Для призовників і військовозобов’язаних,  які прибули до нового місця проживання в адміністративно-територіальну одиницю

Для призовників і військовозобов’язаних, які прибули до нового місця проживання в адміністративно-територіальну одиницю

В умовах відбиття повномасштабного російського вторгнення в ході російсько-української війни  Конституційним і громадянським обов’язком кожного українця є захист Батьківщини.

14:33 16.05.2022

УВАГА!!!

Дякуємо всім хто допоміг та  візьме участь, у підготовці та в допомозі облаштування  бліндажів, окопів та траншей.

16:53 13.05.2022

Загін створений, зареєстрований та діє

Сьогодні, 13 травня 2022 року, відбулось урочисте вручення посвідчень членам ГРОМАДСЬКОГО ФОРМУВАННЯ З ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ "ДОБРОВІЛЬНОГО ЗАГОНУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ САМООБОРОНИ БАБАНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ", на зборах були присутні представники  відділу поліцейської діяльності №2   Уманського РУП ГУНП Черкаської області та керівництво територіальної оборони Уманського району.

15:54 13.05.2022

15 травня Україна вшановує жертв політичних репресій

У третю неділю травня Україна вшановує жертв політичних репресій. Відзначення відбувається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму.

14:33 13.05.2022

Шановні жителі та мешканці громади !

У зв’язку з впровадженням воєнного стану на території України та підготовки об’єктів оборони на території нашої ТГ від російської агресії та відповідно до розпорядження районної військової адміністрації, просимо всіх небайдужих громадян чоловічої статті, сильних не тільки розумом ай силою, відповідальних та тих які справді хочуть допомогти нашій громаді та державі Україна в цілому, взяти участь у підготовці та допомоги облаштування  бліндажів, окопів та траншей.

16:31 12.05.2022

ОГОЛОШЕННЯ  про прийом та консультування громадян з пенсійних питань

ОГОЛОШЕННЯ про прийом та консультування громадян з пенсійних питань

19 травня 2022 року (четвер) з 9.00 до 11.00 в приміщенні Бабанської селищної ради за адресою смт. Бабанка вул. Соборна,60а буде здійснюватись прийом громадян спеціалістами Уманського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області.

16:53 11.05.2022

Шановні жителі смт Бабанка!

В зв’язку з недостатньою кількістю води в свердловинах, на протязі літнього періоду, будуть можливі перебої з водопостачанням.

16:17 11.05.2022