Шановні жителі Бабанської територіальної громади

Дата: 25.04.2023 09:02

Понад рік триває кровопролитна війна на території нашої держави. І жителі нашої громади щоразу відгукуються на запити наших захисників, допомагають у зборі коштів та продуктів харчування. Крім того, що працівники закладів освіти систематично готують смаколики, ми неодноразово приєднувались до акції зі збору коштів на потреби захисників. Так на виконання доручення голови Черкаської військової адміністрації Ігоря ТАБУРЦЯ старостинськими округами нашої громади зібрано сільськогосподарські продукти харчування (близько 7,5 тонн). Найбільше продуктів зібрали жителі Оксанинського старостинського округу. Овочі використано для створення спеціальної суміші: формування готового набору швидкого приготування борщу. На звернення голови Черкаської обласної військової адміністрації Ігоря ТАБУРЦЯ до Дня захисників та захисниць України придбати дрони для збройних сил України відгукнулись усі працівники селищної ради (апарат, освітяни, працівники культури, бібліотекарі), депутатський корпус. Зібрано 90 тис. грн. та 04.10.2022 перераховано до установи Черкаської агенції регіонального розвитку. Призначення платежу: Благодійна допомога на придбання дронів. Починаючи із грудня 2022 року розпочато збір добровільних внесків із заробітної плати усіх посадових осіб виконавчого комітету. Кошти використовуються в переважній більшості для придбання: продуктів харчування, термобілизни, термошкарпеток. В січні 2023 року посадовцями Бабанської селищної ради на оперативній нараді було прийнято рішення закупити набори термобілизни та термошкарпеток для військовослужбовців нашої громади. Закуплено 50 комплектів термобілизни та 210 пар термошкарпеток на суму майже 35 тис. грн. У лютому 2023 року, вивчивши потребу військовослужбовців, було прийнято рішення придбати 30 комплектів термобілизни та 30 пар термошкарпеток для військовослужбовців з нашої громади на суму близько 15 тис. грн. В лютому 2023 року від Гончарука В.М. та ТОВ «Юрінвест Агро» надійшла благодійна допомога у вигляді спідньої білизни в кількості 100 шт для наших захисників. Відповідно рішень Бабанської селищної ради депутатським корпусом з початку кровопролитної війни на ЗСУ виділено близько 3 (три) мільйони гривень. Станом на сьогодні відправлено більше 150 посилок – адресно. Також через волонтерів до військових частин, які знаходяться на передовій відправлялись допомога ЗСУ. Однак військові наполегливо просять не виставляти їхні фотографії, навіть якщо приховуємо обличчя на фото за допомогою смайликів. Виконавчим комітетом згідно комплексної програми соціального захисту населення «ТУРБОТА» проводяться виплати: - одноразова матеріальна допомога учасникам бойових дій в Афганістані; - одноразової матеріальної грошової допомоги членам сімей осіб, загибель (смерть) яких пов’язана з проведенням АТО/ООС та із здійсненням заходів, необхідних для забезпечення оброни України, захисту безпеки України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України; - надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям військовослужбовців, які захищають територіальну цілісність України і беруть безпосередню участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії російської федерації Збройними Силами України. За 2022-2023 роки виплачено близько 850 тис. грн. матеріальної грошової допомоги по вказаних соціальних послугах. Просимо звернутися в свої старостинські округи, або в відділ соціального захисту населення, захисту дітей та охорони здоров’я Бабанської селищної ради для отримання роз’яснення щодо подачі пакету документів на отримання одноразової матеріальної допомоги (соціальних виплат). Наша щирість та щедрість в поєднанні з ненавистю до ворога та бажанням підтримати кожного захисника неодмінно допоможе нам перемогти злу орду, яка безперервно та безжально шматує наші землі, будинки, серця… Ми не зупиняємось ні на хвилину і продовжуємо воювати з росією… Пам’ятаємо, що нашим основним завданням залишається допомагати Збройним Силам України, які забезпечують нам мирне життя. Слава Україні!