Шановні жителі населених пунктів Бабанської СТГ!

Якщо до вас приїхали евакуйовані родичі, знайомі з інших областей на тимчасове проживання (більше ніж 1 доба) просимо звернутися до селищної ради та до  старостинських округів із паспортом для обліку.

16:52 11.03.2022

Шановні аграрії!

Згідно листа Командира військової частини А7326 майора Руслана Загребельного до Громадської організації «Аквавіта», на виконання вимог Закону України «Про основи національного спротиву», враховуючи рішення спільної наради керівного складу Уманської РДА, військової частини А7326 (батальйон територіальної оборони), сільськогосподарських товаровиробників, підприємців, яка проведена 21.02.2022 року просимо надати благодійну допомогу для облаштування приміщень і території батальйону, встановлення системи відеоспостереження, придбання чотирьох автомобілів підвищеної прохідності.

11:43 28.02.2022

Приймається допомога !!!

Дякую всім не байдужим громадянам нашої громади за надану допомогу Територіальній обороні !!!

09:07 27.02.2022