Дата: від до Скинути

ПОВІДОМЛЕННЯ Про скликання 16 чергової сесії Бабанської селищної ради VIII скликання

Відповідно до частини 5 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликається 16 чергова сесія Бабанської селищної ради 21 грудня 2021 року о 10.00 годині ранку в актовій залі Бабанської селищної ради.

17:39 10.12.2021

Що таке домашнє насильство?

Насильство в сім’ї – будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім’ї по відношенню до іншого члена сім’ї, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім’ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному та психічному здоров’ю. (ст. 1 Закону України «Про попередження насильства в сім’ї» від11.11.2001 №2789-I)

11:30 08.12.2021

Відеоролик під назвою «Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України»

Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України заплановане проведення широкомасштабної інформаційної кампанії, спрямованої на попередження стигматизації та маргіналізації молоді з тимчасово окупованих територій та сприяння соціальній згуртованості. З цією метою розроблено відеоролик під назвою «Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України» та тизер до нього.

13:50 07.12.2021

3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

Щороку разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з обмеженими можливостями. Разом з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Це ті, хто з певних причин не може повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою. Інвалідність може бути вродженою і набутою в результаті травм, інфекцій, тощо.

14:57 03.12.2021

«Як влаштуватися на роботу людині з інвалідністю»

Багато людей з інвалідністю прагнуть отримати роботу, яка дасть їм можливість отримувати задоволення, розвиток і, звичайно ж, фінансовий дохід. Але для людини з інвалідністю пошук, зазвичай, стає досить складним процесом, який вимагає чимало зусиль і часу.

09:56 03.12.2021