Пам’ять робить нас сильнішими

Дата: 23.02.2023 09:56

З нагоди Дня єднання в Україні очільник Бабанської селищної ради  Леонід Оратівський спільно з депутатом  Бабанської селищної ради Сергієм Гутником,  старостою Оксанинського старостинського округу №4  Валерієм Слюсарем, вручили рідним  загиблих героїв, посмертні відзнаки «За заслуги перед Уманщиною» під час захисту України, за мужність, самовідданість, проявлений героїзм, відстоювання національних інтересів нашої держави:

1.Поліщуку Максиму Петровичу, уродженець  села  Оксанина, який загинув поблизу населеного пункту Соледар, Донецької області  під час виконання бойового завдання   08 жовтня 2022 року.

2.Науману Андрію Олександровичу,  уродженцю села Оксанина, який загинув під час бойових дій на позиції «Тупік» поблизу н.п. Невельське, Донецької області 24 жовтня 2022 року.

3.Бондарю Ярославу Борисовичу, уродженцю села Оксанина, який загинув під час виконання бойового завдання в  місті Бахмут   Донецької області 18 грудня 2022 року.

Пам’ятаємо, шануємо кожного, хто загинув за свободу та любов до  рідної землі!

Навіки у небесному війську…