День довкілля

Дата: 13.04.2023 09:44

Традиційно з 1999 року кожної третьої суботи квітня відзначається День довкілля, згідно з Указом президента України. Це свято почали відзначати завдяки Всеукраїнській акції «Дерево – Життя». Цього дня проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища – очищення водних джерел, збереження заповідних об'єктів, поширення екологічних знань.

Запрошуємо усіх мешканців громади протягом акції  провести комплекс  заходів, спрямованих на  поліпшення стану довкілля  нашої громади,  поприбирати біля закладів освіти, культури, медичних установ, магазинів, кафе, барів, дитячих та спортивних майданчиків, доріг, вулиць, на територіях, прилеглих до житлових будинків, зупинок громадського транспорту.

В акції може прийняти участь кожен бажаючий та зробити свій внесок у чисте довкілля.

Давайте разом зробимо нашу  громаду чистою!