Дата: від до Скинути

Міністерство юстиції інформує  про забезпечення неухильного дотримання положень законодавства під час проведення держаної реєстрації створення юридичної особи.

Порядок проведення державної реєстрації та інших реєстраційних дій на підставі документів, що подаються заявником для державної реєстрації, встановлений статтею 25 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (далі – Закон про реєстрацію) та включає в себе перевірку документів на наявність підстав для відмови в державній реєстрації.

15:28 03.11.2022