Дата: від до Скинути

Про заборону продажу та використання піротехнічних виробів, феєрверків, салютів та петард, незалежно від класу на території Черкаської області

Згідно з наказом начальника ОВА забороняється на період дії правового режиму воєнного стану продаж та використання піротехнічних виробів, феєрверків, салютів та петард, незалежно від класу, суб’єктам господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері ресторанного господарства, громадського харчування, розважальних закладів, об’єктів соціально-культурного, побутового, торгівельного та іншого призначення, а також іншим юридичним і фізичним особам на території Черкаської області.

08:53 30.12.2022

Війна не змусить нас відмовитись від привітань один одного з прийдешніми святами.

Сьогодні до селищної ради завітали працівники Бабанського будинку культури з віршами, колядками, щедрівками. Змістовна програма наповнила будівлю новорічним та різдвяним духом і на мить ми всі забули про страшні події сьогодення.

17:08 29.12.2022

Навчальний курс "Життєстійкість молоді в умовах криз"

Громадська організація “Рада жінок Донеччини” спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення, за участі Українського католицького університету та Маріупольського державного університету створили навчальний курс “Життєстійкість молоді в умовах криз” про те, як успішно долати наслідки життєвих криз.

15:47 28.12.2022

Безпечне тепло: правила пічного опалення

Пічка дає нам тепло й затишок у холодну пору року, та головне - не залежить від національної енергосистеми. Але не все так просто: сама пічка потребує уваги до себе як перед початком опалювального сезону, так і під час.

13:28 28.12.2022

ПАМ’ЯТКА

Уманське  відділення Уманського відділу ДУ «Черкаський обласний центр профілактики та контролю хвороб МОЗ України»  надає інформацію стосовно  відключень від централізованого водопостачання населення.

15:42 16.12.2022