Шановні жителі смт Бабанка!

Комунальне підприємство «Бабанське комунальне господарство» звертається до жителів смт Бабанка з проханням не викидати в сміттєві баки недопустимі види відходів.

14:44 14.03.2023

Інститут Військово-Морських Сил - єдиний заклад України, який готує фахівців для Військово-Морських Сил ЗС України, запрошує на навчання амбітну молодь!

15:27 27.02.2023

«Україна. Війна в Європі»

24 лютого виповнюється один рік від початку злочинного повномасштабного вторгнення  Російської  Федерації в Україну. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку РФ розпочала проти України 9 років тому. Ми, українці, вистояли й продемонстрували волю перемогти ворога, довели спроможність протистояти російській військовій агресії, об’єднали зусилля у лавах Збройних сил України, Національної гвардії України, масового

08:45 24.02.2023

Пам’ять робить нас сильнішими

З нагоди Дня єднання в Україні очільник Бабанської селищної ради  Леонід Оратівський спільно з депутатом  Бабанської селищної ради Сергієм Гутником,  старостою Оксанинського старостинського округу №4  Валерієм Слюсарем, вручили рідним  загиблих героїв, посмертні відзнаки «За заслуги перед Уманщиною» під час захисту України, за мужність, самовідданість, проявлений героїзм, відстоювання національних інтересів нашої держави:

09:56 23.02.2023

20 лютого День Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні покликаний увічнити людську, громадянську та національну відвагу й самовідданість, силу духу та стійкість громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави, гідно вшанувати подвиг загиблих за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України.

09:25 20.02.2023