Послуги з митної діяльності – на Гіді з держпослуг

Щодня українські митники здійснюють сотні операцій з контролю та переміщення вантажів через кордони, протидіють контрабанді та порушенням митних правил. Все це для того, щоб забезпечити швидке надходження гумдопомоги, а також роботу бізнесу всередині країни.

14:12 31.01.2023

ОГОЛОШЕННЯ

У зв’язку із  проведенням патрулями, робочими групами з розшуку військовозобов’язаних та  офіцерів запасу Уманського  РТЦК та СП у складі  військовослужбовців та поліції з 23 січня 2023 року в межах Уманського  району Черкаської області  заходів на виконання ЗУ «Про  військовий обов’язок і військову службу», ЗУ «Про  мобілізаційну підготовку і  мобілізацію», Указу Президента України 64/2022 Про введення воєнного стану в Україні, доводимо  до  населення  чоловічої статі віком від 18 років інформацію про  необхідність мати при собі паспорт та військовий документ, які будуть  перевірятися з метою уточнення  військово-облікових даних.

14:59 30.01.2023

БІЙ ЗА МАЙБУТНЄ

29 січня  в Україні  відзначається 105-та  річниця бою  під Крутами, який для Українського народу є символом гороїзму та самопожертви молодого покоління  в боротьбі за  незалежність.

15:47 27.01.2023

Статус об’єкта критичної інфраструктури може надавати пріоритетність у забезпеченні електроенергією та впливати на бронювання військовозобов’язаних працівників.

Міністерство аграрної політики та продовольства України (далі – Міністерство), відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2020 року № 1109, визначатиме перелік об’єктів критичної інфраструктури сектору харчової промисловості та агропромислового комплексу.

13:13 05.01.2023

Про заборону продажу та використання піротехнічних виробів, феєрверків, салютів та петард, незалежно від класу на території Черкаської області

Згідно з наказом начальника ОВА забороняється на період дії правового режиму воєнного стану продаж та використання піротехнічних виробів, феєрверків, салютів та петард, незалежно від класу, суб’єктам господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері ресторанного господарства, громадського харчування, розважальних закладів, об’єктів соціально-культурного, побутового, торгівельного та іншого призначення, а також іншим юридичним і фізичним особам на території Черкаської області.

08:53 30.12.2022

Війна не змусить нас відмовитись від привітань один одного з прийдешніми святами.

Сьогодні до селищної ради завітали працівники Бабанського будинку культури з віршами, колядками, щедрівками. Змістовна програма наповнила будівлю новорічним та різдвяним духом і на мить ми всі забули про страшні події сьогодення.

17:08 29.12.2022