Про організацію заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2023 році

Дата: 09.09.2023 18:18

Уманське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області повідомляє, що з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації зі сказу тварин на території області та відповідно до наказу Держпродспоживслужби від 29 серпня 2023     № 634 «Про організацію заходів з проведення осінньої кампанії пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2023 році» на території Черкаської області розпочнеться осіння планова пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу (орієнтовно з другої половини вересня 2023 року, в залежності від погодних умов, в т.ч. у вихідні дні).

Розповсюдження принад з вакциною відбуватиметься методом ручного розкладання на визначеній території Уманського району поза територіями населених пунктів та водойм.

Принада безпечна для людей і тварин та навколишнього середовища, має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку з різким запахом м’ясо-кісткового борошна. Усередині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

Звертаємось з проханням із порозумінням віднестись до заходів з вакцинації диких м’ясоїдних тварин, а при виявленні принад не брати до їх рук та не руйнувати.

Керуючись підпунктом 3 пункту 6 Положення про Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.09.2015 року      № 667, прошу:

1. Посприяти в проведенні переральної імунізації диких м’ясоїдних тварин;

2. Проінформувати населення щодо переральної імунізації диких м’ясоїдних тварин (пам’ятка додається);

Начальник управління                                                        Лариса КАЧАНОВА