Міжнародний день сім'ї

Сьогодні, 15 травня, вся країна відзначає Міжнародний день сім'ї – день наших з Вами родин.

10:51 15.05.2023

Про проведення онлайн-семінару

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2023 року № 76 „Деякі питання реалізації положень Закону України „Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” щодо бронювання військовозобовʼязаних на період мобілізації та на воєнний час“ затверджено Порядок та критерії визначення підприємств, установ і організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період (далі – Порядок та критерії).

16:55 10.05.2023

ОГОЛОШЕННЯ

03.05.2023 Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять територією двох або більше територіальних громад та не виходять за межі території Черкаської області

16:30 10.05.2023

Шановні мешканці громади!

Жертовні втрати українського народу впродовж Другої світової війни були колосальними, ми повинні пам’ятати про це. У День пам’яті і примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні із великим сумом та вдячністю згадуємо усіх, хто наближав довгоочікуваний мир шляхом боротьби з ворогом та своїми стражданням впродовж років.

10:17 08.05.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ для власників пасік про застосування інсектицидів, фунгіцидів та  мікродобрив

ТОВ «АГРОВІТ» повідомляє що з 05.05. по 07.05.2023 року будуть проводитись роботи  щодо обробки посівів озимого ріпаку із застосуванням інсектицидів третя група токсичності – препаратом Біскайя 24%.

13:54 05.05.2023

Умань 28.04.2023

Селищний голова Леонід Оратівський, депутатський корпус, виконавчий комітет Бабанської селищної ради та жителі громади висловлюють щирі співчуття родинам усіх загиблих під час ракетної атаки 28 квітня в м. Умань.

15:31 28.04.2023

Оголошено триденну жалобу

У зв’язку з трагедією, яка трапилася 28.04.2023 у м. Умань, оголошено триденну жалобу за загиблими внаслідок російської атаки у Черкаській області (з 28 по 30 квітня 2023 року).

15:00 28.04.2023