День місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2023 10:54

Щорічно 7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування.

Сьогодні, під час широкомасштабного вторгнення рф, місцеве самоврядування в Україні відіграє важливу роль у зміцненні державності та її обороноздатності. І майбутнє нашої країни неможливе без розвитку місцевого самоврядування.

Саме представники місцевого самоврядування, знаходячись найближче до людей, найкраще знають їх проблеми та готові зробити усе, щоб їх вирішити. Саме вони представляючи інтереси громади, забезпечують право кожного бути почутим.

Щиро дякую усім працівникам органів місцевого самоврядування, депутатам за сумлінну і самовіддану працю, високий професіоналізм у розбудові нашої громади!

З нагоди свята нагороджено грамотами за добросовісне виконання службових обов’язків, професійну ініціативність та відповідальність, значний внесок у сприяння ефективній  діяльності  органів  виконавчої влади, високий фаховий рівень:

* Ковальчук Олену Іванівну – секретаря селищної ради;

* Богданець Людмилу Андріївну – начальника відділу Центру  надання адміністративних послуг;

* Гаркаву Антоніну Михайлівну – начальника відділу земельних відносин та охорони навколишнього природнього середовища;

* Слюсаря Валерія Петровича – старосту Оксанинського старостинського округу №4;

* Огородник Тетяну Юріївну – головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності;

* Костенко Людмилу Василівну – діловода відділу організаційно – кадрової роботи, архівного зберігання та юридичного забезпечення.

Подяки отримали :

* Семчук Наталія Петрівна – головний спеціаліст відділу земельних відносин та охорони навколишнього природнього середовища;

* Слепченко Анна Юріївна – головний спеціаліст відділу  соціального захисту населення, захисту дітей та охорони здоров’я.

Бажаю вам професійних досягнень і успіхів у  роботі, вдячності від людей, міцного здоров'я, родинного тепла та стійкості і віри в нашу Перемогу. Сильна країна – це в першу чергу сильна громада. Зі святом!

З повагою – селищний голова Леонід ОРАТІВСЬКИЙ.