Дата: від до Скинути

НА САЙТІ МОЗ ЗАПУСТИЛИ ПОРТАЛ ВАКАНСІЙ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЯК ШУКАТИ ВАКАНСІЇ

Міністерство охорони здоров’я запустило на своєму сайті розділ «Портал вакансій медичних працівників». Він покликаний допомогти кожному медику, який потребує роботи, знайти вакансію, що йому підходить. Ознайомитися з пропозиціями, що розміщені на порталі, можна за посиланням https://work.moz.gov.ua.

14:31 28.10.2022

ТОВ «Черкасиенергозбут» закликає усіх споживачів вчасно здійснювати розрахунки

ТОВ «Черкасиенергозбут» закликає усіх споживачів вчасно здійснювати розрахунки, оскільки лише  відповідальне  ставлення до  договірних зобов’язань дозволяє енергетичній галузі України функціонувати в умовах війни, забезпечувати потреби  вразливих верств населення,  закладів освіти та охорони  здоров’я, дозволяє функціонувати об’єктам військової інфраструктури,  від яких насправді  залежить наше з вами  майбутнє!

15:54 27.10.2022

Часи пікового навантаження

З метою економії потужності в об’єднаній енергосистемі України, уникнення відключення електроенергії та відповідно до листа ПАТ ,,Черкасиобленерго“, просимо підприємства, установи та організації щодо можливості зміни графіків своєї роботи в ранкові (7:30-10:00) та вечірні (17:00-21:00) пікові навантаження в об’єднаній енергосистемі України, а також економного використання електроенергії.

16:53 26.10.2022