Добрий день шановні жителі громади!

Повідомляємо про те, що в зв’язку з ремонтними роботами по лінії 10 кВ  з 8.00 до 16.00 год в смт Бабанка та с. Свинарка 29.08.2022 буде відключено  електроенергію:

14:49 25.08.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні жителі населених пунктів: смт Бабанка, с. Коржовий Кут, с. Коржова, 26 серпня 2022 року протягом дня  Первомайська газороздатка буде возити заправлені балони з газом, в обмін на пустий балон. Ціна договірна.

14:26 25.08.2022

Фінансова підтримка фермерських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції

Постановою Кабінету Міністрів України від 16.08.2022 року № 918 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції. Фінансова підтримка надається фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції за напрямами:

14:18 23.08.2022

ВАКАНТНА  ПОСАДА

Бабанська селищна рада, відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

16:52 16.08.2022