ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

Підсумки роботи в березні. Збір податку на додану вартість до держбюджету становить 345,4 млн грн

За підсумками роботи в березні 2024 року, збір податку на додану вартість до державного бюджету становить 345,4 млн грн. Доведені показники доходів забезпечили на 109,4%, додатково надійшло 29,7 млн грн.

08:18 19.04.2024

Е-кабінет: інформація про бізнес-партнера в кабінеті платника щодо відомостей про ризиковість контрагентів-платників ПДВ

В Електронному кабінеті доступна послуга, яка дозволяє перевірити ризиковість контрагентів-платників ПДВ. Перевірка контрагента на ризиковість, допоможе уникнути можливих негативних наслідків від співпраці з ненадійними контрагентами. Зауважимо, наказом Міністерства фінансів України від 27.02.2023 № 110 внесені зміни до Порядку функціонування Електронного кабінету, що розширюють доступ платників податків до податкової інформації про їхніх контрагентів.

08:17 19.04.2024

Володимир Жаврід: за 3 місяці нинішнього року громадяни задекларували доходи на суму понад 1,3 млрд грн

Понад 4,4 тисячі декларацій про майновий стан і доходи за 2023 рік – саме таку кількість документів подали громадяни до ГУ ДПС у Черкаській області протягом першого кварталу 2024 року. Загальна сума задекларованого доходу перевищує 1 375,4 млн грн. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід.

14:50 16.04.2024

Правильність декларування облігації внутрішньої державної позики України та операцій з ними

Багато декларантів придбали або мають намір придбати облігації внутрішньої державної позики (ОВДП), у тому числі й військові. Вони є цінними паперами, а отже інформацію про них необхідно зазначати в декларації. Крім того, відображенню підлягають певні операції з ОВДП та їх результати.

16:13 12.04.2024

Як дізнатися про свій податковий борг?

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що інформацію про стан розрахунків з бюджетом платник податків має можливість переглянути в сервісі ДПС України «Електронний кабінет», вхід до якого здійснюється за електронним посиланням «http://cabinet.tax.gov.ua»  або на вебпорталі ДПС після проходження користувачем електронної ідентифікації онлайн з використанням КЕП (кваліфікований електронний підпис).

15:27 12.04.2024

Мій ФОП у «Моя податкова»

Близько 70 тисяч користувачів вже завантажили мобільний застосунок «Моя податкова» та отримують податкові послуги у смартфоні.

14:36 11.04.2024

Підприємець припиняє свою діяльність. Механізм і терміни подання останньої податкової декларації

У який термін подається остання податкова декларація платника ЄП четвертої групи ФОП – платником ЄП (четвертої групи) щодо якої до ЄДР внесено запис про припинення підприємницької діяльності та яким чином заповнюється «Розрахункова частина декларації для ФОП» такої декларації?

14:34 11.04.2024

До уваги платників плати за землю!

Відповідно до статті 269 Податкового кодексу України (далі – ПКУ)  платниками плати за землю є  власники земельних ділянок, земельних часток (паїв),  землекористувачі, яким відповідно до закону надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності на правах постійного користування та платники орендної плати – землекористувачі (орендарі) земельних ділянок державної та комунальної власності на умовах оренди.

14:29 11.04.2024