ЗАГАЛЬНІ  ЗБОРИ  ЖИТЕЛІВ  СЕЛА  КОРЖОВА

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА КОРЖОВА

18 березня 2021 року пройшли загальні збори жителів села Коржова. Запрошені на (сходку) селищний голова Бабанської селищної ради Оратівський Леонід Васильович, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Мельник Людмила Сергіївна, депутат Бабанської селищної ради  Халахур Ігор Вікторович, депутат Бабанської селищної ради Томенко Михайло Васильович, завідуюча фельдшерським пункту с. Коржова Горова Валентина Михайлівна, дільничний офіцер поліції Уманського РВП  Загородній Владислав Генадійович.

17:18 25.03.2021

ЗАГАЛЬНІ  ЗБОРИ  ЖИТЕЛІВ  СЕЛА  КОРЖОВА  СЛОБОДА

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА КОРЖОВА СЛОБОДА

18 березня 2021 року  пройшли  загальні збори  жителів села Коржова  Слобода. Запрошені на (сходку) селищний голова Бабанської селищної ради Оратівський Леонід Васильович, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів  Мельник Людмила Сергіївна.

16:52 19.03.2021

ЗАГАЛЬНІ  ЗБОРИ  ЖИТЕЛІВ  СЕЛА  ВІЛЬШАНА  СЛОБІДКА

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА ВІЛЬШАНА СЛОБІДКА

17 березня 2021 року відбулися загальні збори (сходка) громадян села  Вільшана Слобідка. Запрошені на (сходку) селищний голова Бабанської селищної ради Оратівський Леонід Васильович, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів  Мельник Людмила Сергіївна.

09:55 19.03.2021

ЗАГАЛЬНІ  ЗБОРИ  ЖИТЕЛІВ  СЕЛА  КОРЖОВИЙ КУТ

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА КОРЖОВИЙ КУТ

16 березня 2021 року пройшли  загальні збори  жителів села Коржовий Кут. Запрошені на (сходку) селищний голова Бабанської селищної ради Оратівський Леонід Васильович, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів  Мельник Людмила Сергіївна.

09:08 18.03.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ  Про скликання 7 чергової сісії Бабанської селищної ради VIII  скликання

ПОВІДОМЛЕННЯ Про скликання 7 чергової сісії Бабанської селищної ради VIII скликання

Відповідно до частини 5 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати 7  чергову сесію  Бабанської селищної ради 25 березня 2021 року о 10.00 годині   ранку в актовій  залі   Бабанської селищної ради.

16:53 16.03.2021

ЗАГАЛЬНІ  ЗБОРИ  ЖИТЕЛІВ  СЕЛА  СВИНАРКА

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА СВИНАРКА

15 березня 2021 року о 13.00 в сільському клубі села Свинарка відбулись загальних зборах населеного пункту Свинарка. На загальні збори прибуло 42 особи ( загальна кількість жителів 280 чол.)

15:50 16.03.2021

ЗАГАЛЬНІ  ЗБОРИ  ЖИТЕЛІВ  СЕЛА  АПОЛЯНКА

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА АПОЛЯНКА

15 березня 2021 року  пройшли загальні збори  жителів села Аполянка. До сільської громади прибули: селищний голова Бабанської селищної ради Оратівський Леонід Васильович; депутат Бабанської селищної ради та Директор ТОВ «Прометей» Мальченко Володимир Петрович; заступник селищного голови Бабанської селищної ради Мельник Людмила Сергіївна; керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Бабанської селищної ради Ковальчук Олена Іванівна;  директор Бабанського ліцею Жмуденко Надія Сергіївна.

15:41 16.03.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ

З 15 березня 2021 року в селах Бабанської територіальної громади починається проведення загальних зборів (сходок) громадян сіл. Згідно затвердженого графіка проведення зборів громадян.

09:45 12.03.2021