«AGROSHOW  Ukraine  2021»

16-18 червня 2021 року у м. Черкаси на території аеропорту «Черкаси», вже традиційного  щорічного  агропромислового експо-фестивалю проводиться «AGROSHOW  Ukraine  2021».

18:11 02.06.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ Про скликання 9 чергової сесії Бабанської селищної ради 11 червня 2021 року

Відповідно до частини 5 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати 9  чергову сесію   Бабанської селищної ради  11 червня 2021 року о 10.00 годині   ранку в актовій  залі   Бабанської селищної ради .

14:44 02.06.2021

Актуальні питання призначення субсидій

Нові правила призначення і нарахування субсидій викликають багато запитань у існуючих та потенційних отримувачів. Міністерство соціальної політики України відібрало питання, що найчастіше зустрічаються, і підготувало вичерпні відповіді.

09:11 28.05.2021

Як налагодити освітній процес в умовах  дистанційного навчання

Як налагодити освітній процес в умовах дистанційного навчання

Технології дистанційного та змішаного навчання за рік пандемії коронавірусу стали вже звичними для шкіл. Державна служба якості освіти також пристосувала інструментарій проведення інституційного аудиту до умов дистанційної або частково дистанційної роботи закладів. Адаптації потребує організація освітньої діяльності, щоб заклади продовжували працювати якісно та ефективно і в умовах очного навчання, і онлайн. Змінювати слід і всі компоненти системи освітнього процесу школи.

16:47 26.05.2021

Дотації за наявні бджолосім'ї та за  утримання кіз  і овець

Дотації за наявні бджолосім'ї та за утримання кіз і овець

До уваги юридичних, фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 395 у поточному році надається бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї та дотація за утримання кіз та овець.

15:55 19.05.2021

Роз'яснення

З метою попередження виникнення пожеж у  сільськогосподарських угіддях, вздовж доріг, у  лісах та парках, в  населених пунктах.

15:23 14.05.2021