24 КВІТНЯ БЛАГОУСТРІЙ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ

Всеукраївська акція «За чисте довкілля», котра впродовж останніх років стала доброю традицією, слугує не лише благоустрою населених пунктів облаштуванню довкілля, але є дієвим чинником об’єднання громад  задля досягнення спільної мети. А  відтак і цього  річ прошу 24 квітня з 8-ої години   долучитися до благоустрою рідного краю.

16:37 22.04.2021

АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ, АТЕСТАЦІЙНОЮ КОМІСІЄЮ ПРИ  ВІДДІЛІ  ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ,  МОЛОДІ  ТА  СПОРТУ  ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ  БАБАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ, АТЕСТАЦІЙНОЮ КОМІСІЄЮ ПРИ ВІДДІЛІ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БАБАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

9 квітня 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії при відділі освіти, культури, молоді та спорту Виконавчого комітету Бабанської селищної ради.

16:27 12.04.2021

ОГОЛОШЕННЯ  ПРО  СУБОТНИК

ОГОЛОШЕННЯ ПРО СУБОТНИК

До уваги керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та усіх жителів Бабанської територіальної громади!

16:10 31.03.2021

ЗАГАЛЬНІ  ЗБОРИ  ЖИТЕЛІВ  СЕЛА  ОКСАНИНА

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА ОКСАНИНА

22 березня 2021 року     пройшли  загальні збори  жителів села Оксанина. Запрошені на (сходку) селищний голова Бабанської селищної ради Оратівський Леонід Васильович, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів  Мельник Людмила Сергіївна.

15:12 29.03.2021

Бабанська селищна рада організаційно й результативно провела 7 чергову  сесію

Бабанська селищна рада організаційно й результативно провела 7 чергову сесію

25 березня 2021 року, голова Бабанської селищної ради  Леонід Васильович провів сьому, чергову, сесію селищної ради. У  засіданні сесії взяли участь:  керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Бабанської селищної ради  Олена Ковальчук; начальник фінансового відділу Бабанської селищної ради Олена Сігова; начальник відділу організаційного - кадрової роботи, архівного забезпечення та юридичного забезпечення Бабанської селищної ради Олена Кочубей; начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Бабанської селищної ради Інна Марчук; головний спеціаліст відділу земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища  Бабанської селищної ради Антоніна Гаркава.

10:25 26.03.2021

ЗАГАЛЬНІ  ЗБОРИ  ЖИТЕЛІВ  СЕЛА  РОГОВА

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА РОГОВА

19 березня 2021 року     пройшли  загальні збори  жителів села Рогова. Запрошені на (сходку) селищний голова Бабанської селищної ради Оратівський Леонід Васильович, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів  Мельник Людмила Сергіївна, депутат Бабанської селищної ради директор  ДП АФ  «Байс-Агро» ТОВ АПК Кисіль Анатолій Іванович, керівники установ (сільського клубу,  фельдшерського пункту), дільничний інспектор поліції Побережний Олег  Миколайович.

10:21 26.03.2021