Бабанська громада
Черкаська область, Уманський район

Понад мільярд гривень земельного податку надійшло до місцевих бюджетів Черкащини

Дата: 15.09.2025 15:47
Кількість переглядів: 59

Аграрний сектор Черкащини продовжує демонструвати стійкість та ефективність.

Фото без опису

Начальник  ГУ ДПС у Черкаській області Тетяна Харьковська наводить  дані  про  надходження  земельного податку цьогоріч. Так, за 8 місяців 2025 року до місцевих бюджетів надійшло 1 млрд 20 млн 594 тисячі гривень земельного податку. Із цієї суми 823 млн 654 тисячі гривень сплатили юридичні особи, а 196 млн 940 тисяч гривень – фізичні особи.

Нагадаємо, що плата за землю – обов’язковий платіж у складі податку на майно. Він включає в себе земельний податок або орендну плату за земельні ділянки державної і комунальної власності.  

Згідно з нормами Податкового кодексу України власники землі та землекористувачі сплачують за землю з дня державної реєстрації права власності або права користування земельною ділянкою.  

У разі припинення таких прав, плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році. 

Про особливості нарахування та сплати плати за землю під час воєнного стану читайте на сайті ДПС за лінком –  https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/878684.html.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь