Бюджети громад Черкащини отримали додаткові 206,5 млн грн від податку на нерухомість

Дата: 22.10.2024 10:45

Черкащина продовжує демонструвати стійке зростання надходжень від податку на нерухомість. За результатами дев'яти місяців 2024 року місцеві бюджети області отримали 206,5 млн грн, що на 12,5% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід.

Значний внесок у збільшення податкових надходжень зробили юридичні особи, сплативши 148,8 млн грн. Фізичні особи також продемонстрували високу відповідальність, перерахувавши до бюджету 57,7 млн грн.

«Така позитивна динаміка свідчить про відповідальне ставлення платників податків до своїх зобов’язань і сприяє подальшому розвитку нашого регіону», – зазначив Володимир Жаврід. Завдяки збільшенню податкових надходжень, місцеві бюджети отримають додаткові можливості для фінансування соціальних проектів, інфраструктурних об'єктів та інших важливих для громади ініціатив.