Шановні вихователі і працівники закладів дошкільної освіти!

Дата: 27.09.2024 08:24

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем дошкілля!

Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини. У цьому віці формуються її особистість, творчий потенціал та спосіб мислення. Тому у ваших руках - доля всіх дошкільнят, які завдяки вашій турботі, терпінню, мудрості стануть незабаром повноцінними членами територіальної громади.

Саме на вас покладена ця важлива місія – виховання наймолодших представників українського суспільства. Та не просто виховання, а здобуття дошкільної освіти в умовах воєнного стану в державі, під щоденні звуки сигналу «Повітряна тривога». Дуже важливо, щоб діти почували себе захищеними та у безпеці.

Щиро вітаю зі святом всіх працівників закладів дошкільної освіти громади, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Впевнений, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворюють кожен день для вихованців у дитячому садку в радісний і щасливий!

Нехай посмішки дошкільнят дарують вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя буде наповнене щастям, добром та достатком. Бажаю, щоб у Ваших оселях панувало світло і злагода, а в серцях – добро і мудрість!

Миру нам усім!!!

З повагою – селищний голова Леонід ОРАТІВСЬКИЙ