Дякую, тим,  хто вже відгукнулись та підтримали  ініціативу  в  облаштуванні Алеї Слави

Дата: 23.09.2024 15:57

Від  всієї громади та від себе  особисто дякую: засновнику СТОВ «Дружба» Пахолюку Б.Г.,  директору ТОВ «Прометей» Мальченку В.П.,  директору  ПП «Рогова» Лінчевському О.В,       ФГ «Поляна Лісова» Любченку О.І., голові  ФГ «Земляни» Михайловичу В.Л., голові  ФГ «Ніко-2» Поплавському М.В.,     ФОП Реміняці В.В., депутату Халахуру І. В., тим,  хто вже відгукнулись та підтримали  ініціативу  в  облаштуванні Алеї Слави земляків, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Алея Слави щодня  нагадуватиме  жителям громади про незламний дух захисників, які віддали життя за  мирне майбутне України.

Робота зі збору коштів для облаштування Алеї Слави продовжується.

Вічна пам’ять і  слава Героям! Слава Україні!.

Селищний голова                                 Леонід ОРАТІВСЬКИЙ