В Уманській філії Черкаського обласного центру зайнятості працюють рекрутери

Дата: 18.09.2024 15:30

Рекрутинг - це процес виявлення, залучення, відбору, співбесіди, найму та адаптації кандидатів до компанії.

Роботодавець, який звернувся до фахівців із рекрутингу служби зайнятості не витрачає час на підбір кандидатів з великої кількості бажаючих осіб. Оскільки попередня співбесіда за вимогами роботодавця проводиться рекрутерами. Не потрібно витрачати кошти, адже така послуга надається в центрі зайнятості безкоштовно. Також роботодавцю не обов’язково розміщувати свої вакансії на платних ресурсах, він може скористатися ресурсами центру зайнятості. А представникам малого бізнесу не обов’язково мати в штаті менеджера з підбору персоналу за умови співпраці з центром зайнятості.

Також служба зайнятості пропонує роботодавцям:

Telegram-канал з актуальними вакансіями:

Фейсбук-сторінка Уманської філії Черкаського ОЦЗ

Бажаєте отримати консультацію? Звертайтесь до Уманської філії Черкаського обласного центру зайнятості, м. Умань, вул. В’ячеслава Чорновола, 35, (044) 244 94 29, +38(096) 018 11 06

Фото без опису            Фото без опису