Ямковий ремонт відрізку дороги Дубова-Рогова

Дата: 15.08.2024 09:10

Шановна громадо! У цей складний час ми не опускаємо руки, згуртовуємося та намагаємося покращити життя і добробут жителів  нашої громади.

Фото без опису Фото без опису

Хочу подякувати директору ТОВ «Дубова» Матерянському Анатолію Миколайовичу, що відгукнувся на моє прохання у проведенні  ямкового ремонту відрізку дороги Дубова-Рогова, та кожному жителю населених пунктів, Дубова, Вільшана Слобідка за активну участь у проведенні ямкового ремонту дороги. Маю надію, що й надалі ми будемо працювати згуртовано та вирішувати всі проблеми.

Фото без опису   Фото без опису

Щиро дякую за вашу позицію, ентузіазм, старанність, прагнення до успіху і повну самовіддачу.

Ще раз дякую усім. Слава Україні. Слава нашим Збройним Силам. Разом нас не подолати.

Селищний голова, Леонід ОРАТІВСЬКИЙ