Контитуція – правовий оберіг держави

Дата: 28.06.2024 14:45

З нагоди державного свята – Дня Конституції України у Бабанській сільській бібліотеці було організовано тематичну виставку «Контитуція – правовий оберіг держави». На захід завітали керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Інна Марчук та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Аліна Балицька.

Фото без опису Фото без опису

День Конституції сьогодні особливо важливий для нас, у часи, коли Україна бореться за свою державність у кривавій війні з російським агресором. Але ми обов’язково вистоїмо, переможемо, повернемо все своє та продовжимо будувати нову європейську, демократичну країну, в якій громадяни поважають та цінують закони, пам’ятають про свої права та при цьому не  забувають про обов’язки! І саме нам потрібно не схибити та не зійти з вірного шляху – і в цьому нам допоможе віра, впевненість, патріотизм та любов до неньки України! Жодні російські ракети, жодні удари не здатні зламати дух українців!