Формування голосу молоді: посібник для молодіжних рад

Дата: 27.06.2024 14:57

"Молодіжні ради" для участі в якій було відібрано 10 громад з 5 областей України.
Ця програма допомогла побудувати взаємодію молодіжних рад з органами місцевого самоврядування, залучати молодь до процесів прийняття рішень та активного суспільного життя, підтримувати внутрішньо переміщену молодь та молодих ветеранів. Як це зробити, докладно, з практичними кейсами, описано в посібнику «Формування голосу молоді: посібник для молодіжних рад», посиланнням з яким моя колега попросила продублювати вам.

Щоб отримати електронну версію посібника потрібно пройти реєстрацію у формі за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdqvCrncZKFOkqTRNHHqPPNx4YVTaYZ7u4-bjPzB2905cgsKA/viewform?usp=send_form