ПУНКТ ПРОКАТУ ТЕХНІЧНИХ ТА ІНШИХ ЗАСОБІВ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Дата: 04.06.2024 10:27

При відділенні соціальної роботи та надання соціальних послуг КЗ «ЦНСП Бабанської селищної ради» працює пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації, який створено для надання жителям громади послуг з прокату технічних засобів реабілітації з метою підтримки соціальної незалежності вразливих категорій населення.

Видача технічних та інших засобів реабілітації в пункті прокату здійснюється на безоплатній основі.

Для отримання послуги з прокату необхідно подати:

- заяву про забезпечення засобом реабілітації;

- довідку медичної установи про необхідність забезпечення засобом реабілітації;

- копії паспорту, коду, пенсійного або пільгового посвідчення (за наявністю).

Термін, на який видається засіб реабілітації, узгоджується сторонами відповідно до укладеної  угоди.

В пункті прокату в наявності:

- інвалідні візки;

- ходунки;

- милиці.

Додатково повідомляємо, що КЗ «ЦНСП Бабанської селищної ради»

приймає в пункт прокату від благодійних організацій, благодійних фондів та небайдужих громадян засоби реабілітації, що не використовуються і на даний час їм не потрібні.

Ми радо чекатимемо Вас за адресою смт  Бабанка,  вул. Соборна, 60А. За більш детальною інформацією звертатися за тел: 0730299634 – Скакун Альона Дмитрівна.