Допомога одному із військових шпиталів

Дата: 24.04.2024 09:06

Війна – це завжди трагедія для людей. Вона руйнує їхні домівки, відбирає життя, змушує людей жити в страху і невідомості. У такі часи особливо важлива підтримка один одного.

Фото без опису Фото без опису

Попри велику кількість роботи ми завжди пам’ятаємо про наших захисників, про військових, які дарують нам можливість зустріти щоранку новий день.

Фото без опису Фото без опису

Працівники селищної ради одноголосно вирішили допомогти одному із військових шпиталів, медичний персонал якого щохвилини та щогодини робить неможливе: вдихає нове життя у наших важко поранених «Янголів-Охоронців».

Захисники, не шкодуючи свого життя та здоров’я, стоять на варті нашого спокою та сьогодення, вони за нас віддають найцінніше – своє здоров’я та життя.

Ініціатива стала прикладом того, як кожен з нас може долучитись до перемоги над ворогом та допомогти воїнам. Наша сила полягає в єдності та спільній роботі на благо нашої України.