Про роботу та результати діяльності відділу Центр надання адміністративних послуг за І квартал 2024 року

Дата: 19.04.2024 15:20

Відділом ЦНАП виконавчого комітету Бабанської селищної ради ведеться робота з надання адміністративних послуг згідно затвердженого на сесії Переліку та вимог чинного законодавства. Згідно Переліку адміністративних послуг через ЦНАП надається 261 послуга.

Щоденно надаються консультаційно-роз'яснювальні послуги з питань реєстрації фізичних та юридичних осіб, реєстрації речових прав, соціального захисту, актуалізації інформації в Реєстрі територіальної громади, приведення паспортних документів до норм чинного законодавства за особистим зверненням громадян та в телефонному режимі. Крім того, відділом ЦНАП ведеться робота з надання відповідей на запити судів про зареєстрованих громадян, щодо яких відкрито провадження.

За І квартал 2024 року відділом ЦНАП та відділами селищної ради надано 1966 послуг, зокрема:

- реєстрація речових прав на майно - 887;

- реєстрація фізичних та юридичних осіб та їх припинення - 41;

- послуги соціального захисту та Пенсійного фонду - 426;

- послуги з реєстрації місця проживання та видачі витягів з РТГ – 161;

- послуги ДІАМ (Державної інспекції архітектури та містобудування) та ЄДЕССБ (Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва) - 29;

- послуги ДЗК – 80.

Також організовано подання інформаційного повідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації, що подаються через електронний кабінет адміністратора ЦНАП.

Відділ ЦНАП підключено до електронних кабінетів РТГ, ПФУ, Соціальної громади, ЄІССС, ДІАМ, ЄДЕССБ, порталу ДІЯ з надання електронних послуг.

Послуги ЦНАП громадянам надаються безкоштовно, за винятком тих, що на законодавчому рівні передбачена плата: це реєстрація місця проживання особи та державна реєстрація речових та майнових прав, а також створення та реєстрація юридичних та фізичних осіб-підприємців. За результатами проведеної роботи за І квартал 2024 року до бюджету громади надійшло 170578,03 грн.