Інфорсація ДП "АГЕНСТВО З ІДЕНТИФІКАЦІЇ І РЕЄСТРАЦІЇ ТВАРИН"

Дата: 03.04.2024 14:47

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО

«АГЕНТСТВО З ІДЕНТИФІКАЦІЇ

І РЕЄСТРАЦІЇ ТВАРИН»

ЧЕРКАСЬКА ФІЛІЯ

вул. Святотроїцька,55, офіс 2,

м. Черкаси, 18000,

тел. (0472) 36-02-19,

Звертаю Вашу увагу, що постановою Кабінету Міністрів України від 15 березня 2024 року №300, були внесені зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2022 р. №918 (далі – Порядок).

Порядком передбачено, що отримувачами бюджетних коштів є фермерські господарства та інші виробники сільськогосподарської продукції, які мають від трьох до ста голів великої рогатої худоби (корів) чи від п’яти до п’ятисот голів маточного поголів’я кіз та/або овець, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства.

Бюджетні кошти надаються отримувачам у вигляді:

спеціальної бюджетної дотації для утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямків продуктивності на кожну корову, яка перебуває у власності отримувача, ідентифікована та зареєстрована відповідно до законодавства станом на дату подання заявки – у розмірі 7000 гривень на одну корову;

спеціальної бюджетної дотації для утримання маточного поголів’я кіз та/або овець на кожну голову, яка перебуває у власності отримувача, ідентифікована та зареєстрована відповідно до законодавства станом на дату подання заявки – у розмірі 2000 гривень на одну голову кіз та/або овець.

Заявка на отримання бюджетних коштів подається програмними засобами ведення Державного аграрного реєстру після оприлюднення у Державному аграрному реєстрі оголошення про початок прийому заявок з 1 травня по 30 червня поточного бюджетного періоду.