A A A K K K
для людей із порушенням зору
Бабанська громада
Черкаська область, Уманський район

Платник податку протягом січня-березня 2023 року працював за кордоном та отримував там зарплату. Чи необхідно подавати декларацію?

Дата: 01.04.2024 16:11
Кількість переглядів: 17

Відповідно до п.п. 170.11.1 п. 170.11 ст. 170 Податкового кодексу України у разі якщо джерело виплат будь-яких оподатковуваних доходів є іноземним, сума такого доходу включається до загального річного оподатковуваного доходу платника податку – отримувача, який зобов'язаний подати річну податкову декларацію.

Фото без опису

Отже, в даному випадку платник податку повинен подати податкову декларацію за наслідками 2023 року.

 

За інформацією ДПС.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь