Зустріч з представниками Громадського центру правосуддя Черкащини

Дата: 27.03.2024 08:11

26 березня 2024 року, в адміністративному приміщенні Бабанської селищної ради відбулась зустріч з представниками Громадського центру правосуддя Черкащини: головою правління ГО «Центр соціальної адаптації» Геннадієм Мельниченком та адміністратором проєкту Юлією ЛАЗАРЕНКО.

Громадська організація створена за підтримки Програми USAID «Справедливість для всіх». Послуги – комплексні, надаються на безоплатній основі. Представники організації запропонували співпрацю щодо питань правничої допомоги учасникам бойових дій та їх сім’ям, жінкам – ВПО, особам з інвалідністю та дітям, які постраждали від збройного конфлікту і знайшли прихисток на території нашої громади.

Організаційна зустріч-знайомство відбулась. Наступний крок – круглий стіл за участю юристів-консультантів, експертів з правових та юридичних питань, психологів з однією з категорій населення. Про дату і місце зустрічі ми додатково повідомимо жителів громади.