A A A K K K
для людей із порушенням зору
Бабанська громада
Черкаська область, Уманський район

Платник податку протягом 2023 року здавав  в оренду власну квартиру іншій фізичній особі. Чи необхідно подавати декларацію?

Дата: 25.03.2024 10:35
Кількість переглядів: 20

Відповідно до п.п. 170.1.5 п. 170.1 ст. 170 Податкового кодексу України якщо орендар є фізичною особою, яка не є самозайнятою особою, особою, відповідальною за нарахування та сплату (перерахування) податку до бюджету, є платник податку  орендодавець.

Фото без опису

Платник податку, що отримує доходи від особи, яка не є податковим агентом, зобов'язаний включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати податкову декларацію за наслідками звітного податкового року, а також сплатити податок з таких доходів (п.п. 168.2.1. п. 168.2 ст. 168 ПКУ).

Отже, в даному випадку платник податку повинен подати податкову декларацію за наслідками 2023 року.

За інформацією ДПС.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь