Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани мобілізаційних підрозділів Збройних Сил України!

Дата: 15.03.2024 15:24

Із метою вшанування фахівців мобілізаційної роботи та їх праці 17 березня відзначається професійне свято – День мобілізаційного працівника Збройних Сил України.

Ви саме ті фахівці, які допомагали країні проводити часткову мобілізацію. Ви організовували переведення визначеного складу військ на штати воєнного часу. Впродовж подальших років через вас проходив масовий призов військовозобов’язаних на навчальні збори. Завдяки вам суттєво вдосконалено систему військового обліку громадян. За роки незалежності саме ви постійно брали участь у підготовці законів, підзаконних актів і величезної кількості інших нормативних документів, що регулюють правові відносини у воєнній сфері.
Сьогодні вагомі результати вашої роботи є переконливим доказом того, що всі завдання, які стоять перед мобілізаційними органами, виконуються якісно та оперативно.
У цей день бажаю вам, військовослужбовці, працівники і ветерани мобілізаційних підрозділів, доброго здоров’я, щастя, всіляких здобутків, нових звершень задля зміцнення військової могутності нашої країни, задля нашої ПЕРЕМОГИ!

З повагою - селищний голова                                     Леонід ОРАТІВСЬКИЙ